Musical improwizowany

Data premiery: 16 stycznia 2016

Inspiracją tej niepowtarzalnej, bo improwizowanej, komedii muzycznej jest sugestia widowni. Na jej podstawie aktorzy I muzycy grupy Impro Atak! Stworzą zaskakujące widowisko pełne muzyki, ruchu i wokalnych popisów. Tutaj wszystko zdarzyć się może, na dodatek śpiewająco!

W spektaklu artyści korzystają z różnych gatunków muzycznych, które ogranicza jednie ich oraz widowni spontaniczność. Aktorzy dbają o efektowność formy, aby spektakl dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń. By zapomnieli o codziennych troskach nucąc w głowie piosenkę finałową. Każdy spektakl będziemy premierowy I zagrany tylko jeden raz gdzie to publiczność zdecyduje jaki będzie nosił tytuł.

RECENZJE

„Czegoś takiego nie przeżyłem jeszcze w teatrze, a widziałem w życiu już sporo[…] byliśmy świadkami powstania musicalu, którego tematyka, rozwiązania sceniczne, aktorskie i ruchowe, teksty, muzyka i pozostałe elementy spektaklu dyktowane były przez tłum widzów – rozbawionych, zorganizowanych i zaktywizowanych, przez prowadzonego to wszystko Jacka Stefanika. W ten sposób powstała nowa, twórcza wartość teatralna, atrakcyjna, kreacyjna wywołująca niekłamany entuzjazm w uczestniczącej w ten sposób w tym wydarzeniu widowni.”   

Sławomir Pietras//Angora//7.02.2016