Improwizowana Komedia Romantyczna w 3-ch aktach

Data premiery: 07 listopada 2015

Wszyscy uwielbiamy komedie romantyczne. Filmy takie jak „Love Actually”, „Sylwester w Nowym Jorku”, „Walentynki”, czy choćby nasze rodzime „Listy do M.” oglądane są niejednokrotnie w wielu gronach przyjaciół. Jest to nie tylko oglądanie filmu, ale pewien rytuał oczyszczający z trosk. IMPRO ATAK! Na każdym spektaklu prosi o inną sugestie, która pomoże stworzyć świat i jedyną w swoim rodzaju komedię.

Sugestią może być pojedyncze słowo, lub tylko parę słów. Na tej podstawie aktorzy tworzą spektakl w którym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia ich oraz widzów.

Wszystko to po to, żeby odkryć teatr na nowo. Otworzyć się na wspaniałe, wyjątkowe przedstawienia. IMPRO ATAK! buduje spektakle tworząc wspólnotę z widzami, kładzie głęboki nacisk na przemianę bohaterów. Pokazuje także zniuansowanie świata to, że nikt z nas nie jest tylko dobry albo zły, beztroski albo poukładany, mamy wiele twarzy, ale nie zawsze potrafimy je pokazać. Wszystko to, a przede wszystkim doskonała zabawa znajdzie się w naszej „Improwizowanej komedii romantycznej”.