Kryminał improwizowany w 2-ch aktach

Data premiery: 25 listopada 2017

Wyobraźmy sobie zwyczajne, spokojne, małe miasteczko. Miasteczko, w którym wszyscy się znają od lat i pozornie lubią… Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z mieszkańców, a o dokonanie zbrodni podejrzany może być właściwie każdy. Pod płaszczem udawanej uprzejmości i fałszywej serdeczności kryje się świat pełen sekretów, animozji, romansów, oraz waśni, zła które tylko czeka, aby się ujawnić.?

W konwencji doskonale znanej z opowieści o Sherlocku Holmesie, czy książek Agathy Christie wspólnie z widzami wcielimy się w rolę detektywów I poszukamy tropów pozwalających wskazać sprawcę oraz motyw, który nim kierował,. Czasem drobne szczegóły mogą nas doprowadzić do rozwiązania kryminalnej zagadki, a odpowiedź kto zabił jest zaraz przed naszymi oczami.

Zaangażowanie widza jest w tym spektaklu znacznie większe niż w przypadku spektakli repertuarowych. Publiczność tworzy świat, w którym wydarzy się nasza historia. Opisze miasteczko, nada imiona i role aktorom, a co ciekawe wybierze kto i w jakich tajemniczych okolicznościach zostaje zamordowany. Wybiera także detektywa, z którym wspólnie rozwikła zagadkę.