Przedstawienia

 

impro_atak plakat„IMPRO ATAK!”

wyjątkowe w swoim rodzaju przedstawienie oparte na improwizacji , budowane na gorąco na oczach widzów o którego przebiegu za każdym razem decyduje publiczność. W improwizacji scenariusz jest nieobecny, a aktorzy czerpią inspirację do działania między innymi z sugestii publiczności, reakcji partnera, obserwacji otoczenia.

Od listopada 2014 Impro Atak! Jest stałą pozycją repertuarowa Teatry Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

 

plakat bajka improwizowana premiera 3.04.16„IMPRO ATAK! BAJKA IMPROWIZOWANA”

Bajka improwizowana to niesamowita podróż w krainę dziecięcej wyobraźni. Wspólną opowieść stworzymy przy zaangażowaniu młodej widowni. Odegramy historię, której autorami będą nasze pociechy i to właśnie one wykreują bohaterów. To pierwszy w Łodzi spektakl, gdzie reżyserami są dzieci! Przyjdź do Nowego i wyreżyseruj swoją niepowtarzalną Bajkę.

 

 

 

kryminał

„IMPROWIZOWANY KRYMINAŁ W 2-CH AKTACH”

PREMIERA 25.11.17
Wyobraźmy sobie zwyczajne, spokojne, małe miasteczko. Miasteczko, w którym wszyscy się znają i lubią… Czy jednak rzeczywiście tak jest? A może są tam ukryte waśnie, animozje, ciche romanse? Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z mieszkańców,
a o dokonanie zbrodni podejrzany może być właściwie każdy… Poznajmy mroczne tajemnice tej na pozór sielankowej mieściny… Poznajmy najciemniejsze zakamarki ludzkiego umysłu. Sprawdźmy jak zaskakujące
mogą być motywy popełnionej zbrodni.

 

PLAKAT IMPRO KOMEDIA

„IMPROWIZOWANA KOMEDIA MUZYCZNA”

 Nadszedł  czas na kolejną ich odsłonę, a mianowicie improwizowany musical. Tu już absolutnie wszystko zdarzyć się może… Na dodatek śpiewająco! Wspaniali muzycy na oczach widowni stworzą klimaty rodem z „Hair”, „Grease”, „Chicago”, czy „Krainy Lodu”, a rewelacyjni aktorzy wzruszą i rozbawią Was do łez. Oto musical jakiego jeszcze nie było, bo inspirowany przez publiczność, która wymyśli tytuł, jednocześnie określając klimat akcji na scenie. Stwórz to i Ty!

 

 

komedia romantyczna

„IMPROWIZOWANA KOMEDIA ROMANTYCZNA W 3-CH AKTACH”
Jeżeli lubią Państwo takie filmy jak „Love Actually”, „Sylwester w Nowym Jorku”, „Walentynki”, czy choćby nasze rodzime „List do M.”? to ten spektakl jest właśnie dla Was, ponieważ zarówno on jak i wymienione filmy oparte są o ten sam schemat. Co to oznacza – zaczyna się niewinnie, kilka kompletnie odrębnych scen z życia różnych postaci, które teoretycznie nie mają ze sobą nic wspólnego. Już po kilkunastu minutach okazuje się, że kolejne wątki zaczynają łączyć się ze sobą w jedną, przejrzystą całość, w historię
która zaskakuje, wzrusza, a czasem bawi do łez.
IMPRO ATAK! Improwizowana komedia romantyczna w trzech aktach, to koncepcja Państwa ukochanych filmów przeniesiona na deski teatralne, na dodatek (jak zwykle podczas przedstawień improwizowanych), wszystko powstaje „tu i teraz”, na Waszych oczach! Całe przedstawienie zbudowane jest na podstawie jednej sugestii publiczności!

 

wieczór dwóch króli„TheSchool of Night”* tworzą Sean McCann i Alan Cox. Co tak właściwie robią?  Otóż właśnie wzywają Muzy, wskrzeszają wielkich poetów i pisarzy przeszłości improwizując ich utracone dzieła. Ich spektakle wystawiane były na festiwalach w Londynie, Edynburgu, Toronto, Edmonton, Amsterdamie, Mediolanie, Bolonii, Wiesbaden.

Spotkania ze „The School of Night” to zupełnie inne i absolutnie niespotykane wydarzenia teatralne. Improwizatorzy zagłębiają się w umysły poetów, pisarzy i dramaturgów, i dawnych, i obecnych, tworząc na naszych oczach całkowicie nowe dzieła. A że pasjonują się ezoteryką, wszystkim co ukryte i mroczne, przyjaźnią się z Muzami i nowoczesnymi i starożytnymi, zatem spodziewać można się po nich wszystkiego – od piosenki zainspirowanej sugestią widza, aż po jeden akt, czy wręcz cały spektakl na podstawie nigdy nie napisanego dzieła Szekspira.

*Grupa „The School of Night” została założona przez znanego dramatopisarza, aktora i reżysera Kena Campbella. Jej nazwę zapożyczono od działającej w szesnastym wieku zbiorowości humanistów: bardów, poetów, filozofów i naukowców. Poprzez komedię improwizowaną członkowie „The School of Night” wzorem swoich atentatów promują wśród współczesnych sobie ideę wolnomyślicielstwa.

koncert zyczen plakat

KONCERT ŻYCZEŃ

PREMIERA 09.03.18 

POKAZ PRZEDPREMIEROWY 08.03.18

Pamiętacie, jak w początkach telewizji w każdą niedzielę po południu polskie ulice pustoszały? Całe rodziny z zapartym tchem oglądały Koncert Życzeń, czekając na tę jedną szczególną dedykację, na spełnienie marzenia…
Sprawianie Wam, kochani Widzowie, radości jest dla ImproAtak! kwestią Najwyższej Wagi, a spełnianie Waszych marzeń to nasza misja. Z największą dumą i radością zapraszamy na nasz najnowszy przebojowy autorski format „Koncert Życzeń”!
Ten spektakl będzie wizualizacją Waszych największych pragnień. Zainspirują nas Wasze szaleństwa z młodości, przełomowe momenty w życiu, ulubione miejsca na ziemi, wymarzone prezenty, życzenia, których nie mieliście śmiałości wypowiedzieć na głos i wszystko to, co zawsze chcieliście zobaczyć w teatrze, ale nie mieliście wpływu na scenariusz… A ponieważ to my – spodziewajcie się, że będzie muzycznie 🙂
„Koncert Życzeń” to także odpowiedź na płynące od Was prośby o uhonorowanie ważnych dla Was osób. Nie bójcie się marzyć. ImproAtak! Jesteśmy dla Was!!!

 

Patron medialny  przedstawień:Tygodnik Angora

Dodaj komentarz