Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IMPRO Atak! W 80 dni dookoła miłości

17 stycznia 21:15 - 23:10

30zł- 35zł

Wszyscy uwielbiamy komedie romantyczne. Filmy takie jak „Love Actually”, „Sylwester w Nowym Jorku”, „Walentynki”, czy choćby nasze rodzime „Listy do M.” oglądane są niejednokrotnie w wielu gronach przyjaciół. Jest to nie tylko oglądanie filmu, ale pewien rytuał oczyszczający z trosk. IMPRO ATAK! Na każdym spektaklu prosi o inną sugestie, która pomoże stworzyć świat i jedyną w swoim rodzaju komedię.

Sugestią może być pojedyncze słowo, lub tylko parę słów. Na tej podstawie aktorzy tworzą spektakl w którym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia ich oraz widzów.

Wszystko to po to, żeby odkryć teatr na nowo. Otworzyć się na wspaniałe, wyjątkowe przedstawienia. IMPRO ATAK! buduje spektakle tworząc wspólnotę z widzami, kładzie głęboki nacisk na przemianę bohaterów. Pokazuje także zniuansowanie świata to, że nikt z nas nie jest tylko dobry albo zły, beztroski albo poukładany, mamy wiele twarzy, ale nie zawsze potrafimy je pokazać. Wszystko to, a przede wszystkim doskonała zabawa znajdzie się w naszej „Improwizowanej komedii romantycznej”.

Kup bilet: https://nowy.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/279647

Szczegóły

Data:
17 stycznia
Czas:
21:15 - 23:10
Koszt:
30zł- 35zł

Organizator

IMPRO ATAK!
Telefon:
665 477 754
Email:
info@improatak.pl
Strona internetowa:
http://improatak.pl/

Miejsce

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi
ul. Zachodnia 93
Łódź, Łódzkie 90-402 Polska
+ Google Map

Partnerzy