Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IMPRO Atak! Kryminał imrpowizowany w 2-ch aktach

25 października 2019 21:30 - 23:00

30zł- 35zł

Wyobraźmy sobie zwyczajne, spokojne, małe miasteczko. Miasteczko, w którym wszyscy się znają od lat i pozornie lubią… Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z mieszkańców, a o dokonanie zbrodni podejrzany może być właściwie każdy. Pod płaszczem udawanej uprzejmości i fałszywej serdeczności kryje się świat pełen sekretów, animozji, romansów, oraz waśni, zła które tylko czeka, aby się ujawnić.?

W konwencji doskonale znanej z opowieści o Sherlocku Holmesie, czy książek Agathy Christie wspólnie z widzami wcielimy się w rolę detektywów I poszukamy tropów pozwalających wskazać sprawcę oraz motyw, który nim kierował,. Czasem drobne szczegóły mogą nas doprowadzić do rozwiązania kryminalnej zagadki, a odpowiedź kto zabił jest zaraz przed naszymi oczami.

Zaangażowanie widza jest w tym spektaklu znacznie większe niż w przypadku spektakli repertuarowych. Publiczność tworzy świat, w którym wydarzy się nasza historia. Opisze miasteczko, nada imiona i role aktorom, a co ciekawe wybierze kto i w jakich tajemniczych okolicznościach zostaje zamordowany. Wybiera także detektywa, z którym wspólnie rozwikła zagadkę.

Kup bilet: http://www.bilety.nowy.pl/numerowane.html?id=2475

Szczegóły

Data:
25 października 2019
Czas:
21:30 - 23:00
Koszt:
30zł- 35zł

Organizator

IMPRO ATAK!
Telefon:
665 477 754
Email:
info@improatak.pl
Strona internetowa:
http://improatak.pl/

Miejsce

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi
ul. Zachodnia 93
Łódź, Łódzkie 90-402 Polska
+ Google Map

Partnerzy